foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Poznajemy kraje Unii Europejskiej

uniaWe wtorek 18 lutego uczniowie klasy ósmej ze Szkoły Podstawowej nr 21 odwiedzili dzieci z grupy IV i V aby przekazać im w przystępny sposób informacje ounia 2 Unii Europejskiej. Dzieci dowiedziały się co to jest Unia Europejska; jakie państwa należą do Unii Europejskiej oraz że jednym z członków Unii Europejskiej jest Polska. Uczniowie ze SP 21 zaprezentowali też flagę Unii Europejskiej oraz flagi państw należących do Unii. Przedszkolaki z dużym zaciekawieniem i radością rozpoznawały, którego państwa dotyczy przedstawiana flaga. Trzeba przyznać, że radzili sobie doskonale. Dla utrwalenia zdobytych wiadomości dzieci kolorowały flagę Unii Europejskiej oraz układały puzzle flag państw członkowskich. Zwieńczeniem ich wysiłków był słodki poczęstunek- ciasteczka przyniesione przez uczniów SP. To wszystko sprawiło, że była to wspaniała i atrakcyjna powtórka wiedzy o krajach Unii Europejskiej w pigułce.unia 3
Dziękujemy uczniom klasy ósmej ze Szkoły Podstawowej nr 21 za dostosowane do wieku dzieci, wspaniale przygotowane i przekazane wiadomości na temat Unii Europejskiej.unia 4unia 5unia 6

Copyright 2021  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie

 

 Designed by www.diablodesign.eu.