foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Podróż do świata sztuki

Dnia 20 lutego dzieci z grupy III uczestniczyły w zajęciach prowadzonych w profesjonalnej pracowni Klubu Kultury „Paleta”. Celem warsztatów było poznanie nowej techniki graficznej kalografii. Przedszkolaki wykonały pracę o tematyce widokówki mając do dyspozycji materiały o różnorodnej fakturze, takie jak firanka, koronki, tektura falista, karton. Następnie nakleiły je na matrycę. W końcowym etapie otrzymały odbitkę przedstawiającą zadany temat. Zajęcia prowadzone przez panią Dominikę bardzo spodobały się najmłodszym, a wykonane prace ozdabiają hol przedszkola. Artystyczne działania poszerzają wiedzę dzieci na temat sztuki oraz otaczającego je świata, rozbudzają ciekawość i uwrażliwiają na piękno.paletagrIII 2paletagrIII 3paletagrIIIpaletagrIII 4paletagrIII 5

Copyright 2021  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie

 

 Designed by www.diablodesign.eu.