foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kłótnia wróżek

Dnia 27 lutego nasze przedszkole odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 21 z klasy 3a pod kierunkiem nauczycielki p. Joanny Zając. Przedszkolaki wzięły udział w interaktywnej inscenizacji zatytułowanej „Kłótnia wróżek” i rozpoznawały znanych i lubianych bohaterów bajek. Występujący uczniowie przygotowali piękne kostiumy i rekwizyty. Zaprezentowali się wspaniale! W trakcie przedstawienia przedszkolaki odpowiadały na pytania dotyczące baśniowych bohaterów, a także zapoznały się z zasadami korzystania z biblioteki oraz poszanowania książek. Wśród aktorów wypatrzyć można było starych znajomych, czyli byłych przedszkolaków, a obecnie uczniów, którzy jak widać nie zapomnieli o swoim przedszkolu. To miłe!szkola przedstawienieszkola przedstawienie 2szkola przedstawienie 3

Copyright 2021  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie

 

 Designed by www.diablodesign.eu.