foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Tyle kobiet dookoła - 8 Marca w grupie IV

DzienkobietIVDzień 8 marca w grupie IV to dzień w którym radosna atmosfera panowała od samego rana. Wtedy to swoje święto obchodziły wszystkie kobiety zarówno teDzienkobietIV 2DzienkobietIV 3 duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w grupie IV składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez laurek pieczołowicie rysowanych przez naszych chłopaków w tajemnicy przed dziewczynkami oraz drobnych upominków o które zadbali nasi rodzice! i przepysznych babeczek upieczonych przez mamę naszego kolegi Tadzia. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym – jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach, np. w porządkowaniu sali po zabawie itp. Nasz kolega Kamil przyniósł gitarę i przygotował dla wszystkich dziewczynek i pań mały koncert. Miło było patrzeć na uśmiechnięte twarzyczki naszych dziewczynek. Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech...Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Ten dzień upłynął wszystkim w atmosferze radości, wzajemnego okazywania przyjaźni i szacunku.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.

Copyright 2021  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie

 

 Designed by www.diablodesign.eu.