foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Świat ukryty w kropelce

kropelkaDnia 10 marca Dorotka U. z grupy II odebrała nagrodę za zajęcie III miejsca w II edycji konkursu plastycznego "Świat ukryty w kropelce", zorganizowanegokropelka 2 przez Publiczne Przedszkole Kropelka pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Krakowa. Celem konkursu było m.in. uzmysłowienie dzieciom znaczenia wody dla roślin, ludzi i zwierząt, oraz zrozumienie potrzeby jej oszczędzania.
Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ zgłoszono aż 52 prace z 18 placówek, które wzruszyły swoim przesłaniem, ujęły formą i pomysłem wykonania. Nagrody przydzielono w dwóch kategoriach wiekowych 4-5 lat, 6-7 lat, oraz w trzech podkategoriach: "krew", "woda", "woda i krew".
Po uroczystościach rozdania nagród odbyło się przedstawienie przygotowane przez Straż Miejską.
Serdecznie gratulujemy!!

Copyright 2021  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie

 

 Designed by www.diablodesign.eu.