Co u nas ciekawego? Rok szkolny 2020/2021

happy kidCo u nas ciekawego?

Wrzesień 2020
Dnia 21 września dzieci w swoich grupach będą obchodzić Dzień Przedszkolaka.
Dnia 30 września dzieci w każdej grupie będą świętowały Dzień Chłopaka

Dnia 2 października dzieci w swoich grupach będą obchodziły Dzień Uśmiechu.
W dniach 19 – 23 października będziemy obchodzić w naszym przedszkolu „Tydzień patrona".

Listopad 2020
Dnia 10 listopada dzieci w każdej grupie będą obchodzić Dzień Niepodległości. Tego dnia wszystkie dzieci z naszego przedszkola w swoich grupach odśpiewają Hymn Polski w ramach akcji "Szkoła do hymnu".
W dniach 16 – 20 listopada będziemy obchodzić w naszym przedszkolu „Tydzień o emocjach”
Dnia 19 listopada w grupie I odbędzie się Pasowanie na Przedszkolaka.
Dnia 25 listopada dzieci z naszego przedszkola będą świętowały Dzień Pluszowego Misia.
W dniu 30 listopada dzieci z wszystkich grup będą obchodzić Andrzejki.

Grudzień 2020
Dnia 4 grudnia dzieci z grupy I i II będą obchodzić Dzień Górnika
Dnia 7 grudnia do każdej z grup przybędzie z wizytą Mikołaj
Dnia 8 grudnia w grupach: II, III, IV i V odbędą się warsztaty Karimba - "Trzy kamienie”
Dnia 9 grudnia w grupie III i V odbędą się
Dnia 10 grudnia warsztaty z cyklu "Bajkowe spotkania" odbędą się w grupie II i IV
W grudniu zostaną w poszczególnych grupach nagrane filmiki z występami dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Dnia 22 grudnia w każdej grupie odbędzie się spotkanie wigilijne.

Styczeń 2021
Dnia 13 stycznia w grupach: II, III, IV i V odbędą się warsztaty z cyklu „Bajkowe spotkania"
Dnia 18 stycznia dzieci z grupy I będą obchodzić Dzień Śniegu. Tego samego dnia w grupach: IV i V odbędą się warsztaty Karimba - "Trzy kamienie”
Dnia 22 stycznia warsztaty Karimba - "Trzy kamienie” odbędą się w grupach: II i III