foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dzień Dziecka 1 czerwca (dzień pierwszy)

Dzien1 9Dzień Dziecka w naszym przedszkolu był bardzo radosny i pełen niespodzianek. W tym dniu odbyły się "Bajkowe spotkania"Dzien1 8Dzien1 10 prowadzone przez p. Roksanę, na których dzieci miały możliwość poznać bajkę pomysłu Madzi Małyniuk "O tym jak Arbin uwierzył w siebie". Bajka opowiada o spełnianiu marzeń - a które z dzieci nie ma marzeń? Spełniać dziecięce marzenia to wielka sprawa tak też było w tym dniu w naszym przedszkolu. We wszystkich grupach wiekowych dzieci miały możliwość uczestniczyć w zabawach, tańcach, grach, konkursach i zawodach. Ponadto w tym dniu odbyły się warsztaty Pierwszej Pomocy dla przedszkolaków prowadzone przez p. Iwonkę i p. Jolę. Na warsztatach dzieci miały możliwość poznać podstawowe zasady udzielania pomocy w sytuacjach trudnych i niebezpiecznych. Nie zabrakło również pyszności - na podwieczorek dzieci zjadły pyszne kanapki z ulubioną czekoladą. Umorusane buzie mówią same za siebie. Nie zabrakło również prezentów dla wszystkich dzieci. Kolorowe latawce i balonik o fantazyjnych kształtach na pewno dostarczyły naszym przedszkolakom niezapomnianych wrażeń.
c.d.n.Dzien1 11Dzien1 12Dzien1 13Dzien1 4Dzien1 3Dzien1 5Dzien1 6Dzien1 2Dzien1 7Dzien1Dzien1 14

 

Copyright 2021  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie

 

 Designed by www.diablodesign.eu.