foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warsztaty z robotyki

robotykaW dniu 23 czerwca dzieci z grupy V w ramach nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w „Kampanii Rowerowy Maj” miały okazjęrobotyka 6 wyjść do centrum kreatywnej technologii „KREATECH” na warsztaty z robotyki.
Wizyta ta była pełna wrażeń. Była to podróż do świata nowoczesnych technologii, przybliżająca nowinki techniczne ostatnich lat. Podczas pobytu w CKT dzieci mogły korzystając z instrukcji własnoręcznie wykonać własnego robota, później go zaprogramować, a następnie wziąć udział w walkach robotów i grach turniejowych oraz poznać tajniki elektroniki. Tutaj nauka stała się zabawą i zaangażowała każdego.
Warsztaty z robotyki dla dzieci to nauka programowania i rozwój logicznego myślenia w formie dobrej zabawy. Podczas zajęć dzieci uczuły się tworzyć algorytmy, współpracować w zespołach, wzmacniały umiejętności manualne oraz wyobraźnię przestrzenną.robotyka 9robotyka 8robotyka 7robotyka 5robotyka 4robotyka 3robotyka 2

Copyright 2021  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie

 

 Designed by www.diablodesign.eu.