foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zakończenie roku szkolnego

zakonczenieroku2021Ten rok szkolny minął bardzo szybko. Jak to jest w zwyczaju naszego przedszkola dzieci z wszystkich grup przygotowują z okazjizakonczenieroku2021 2 zakończenia roku szkolnego przedstawienie dla rodziców, a starsze grupy żegnają dzieci odchodzące do szkoły. Tak też było i w tym roku tylko troszkę w innej formie. Ze względu na sytuację epidemiczną w naszym kraju i brak możliwości wspólnego występu wszystkich grup, przedstawienie z okazji zakończenia roku szkolnego zostało nagrane w formie filmu. W tym roku tematem przewodnim przedstawienia była „Wakacyjna podróż". Każda grupa wybierając się na wakacje „odwiedziła" inne miejsce i tak: grupa I – morze, grupa II – las, grupa III - góry, grupa IV – Mazury, grupa V - miasto.
W filmiku nie zabrakło także pożegnania starszaków, którzy od września udają się do szkoły.

zakonczenieroku2021 3zakonczenieroku2021 5zakonczenieroku2021 6zakonczenieroku2021 7zakonczenieroku2021 8zakonczenieroku2021 9

Copyright 2021  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie

 

 Designed by www.diablodesign.eu.