Co u nas ciekawego? Rok szkolny 2021/2022

happy kidCo u nas ciekawego?

Wrzesień 2021

Dnia 8 września dzieci z grupy IV i V będą obchodzić Dzień Dobrych Wiadomości.
Dnia 15 września dzieci będą obchodzić Dzień Kropki.
Dnia 16 września dzieci z grupy III wybiorą się na skrzyżowanie gdzie przypomną sobie zasady ruchu drogowego.
Dnia 20 września dzieci będą obchodzić Dzień Przedszkolaka.
Dnia 22 września dzieci z grupy IV i V wybiorą się wybiorą się wycieczkę do małej hali Tauron na zajęcia sportowo – rekreacyjne w ramach projektu Akademia Przedszkolaka.
Dnia 30 września dzieci w każdej grupie będą świętowały Dzień Chłopaka.
W czwartym tygodniu września dzieci będą zdobywały odznakę Super Kolegi.

Październik 2021

W dniu 2 października dzieci z wszystkich grup będą obchodzić Dzień Uśmiechu.
Dnia 6 października dzieci z grupy IV i V wybiorą się wybiorą się wycieczkę do małej hali Tauron na zajęcia sportowo – rekreacyjne w ramach projektu Akademia Przedszkolaka.
Dnia 11 października dzieci z grupy I będą obchodzić Dzień Drzewa, a dzieci z grupy IV Dzień Dziewczynek.
Dnia 14 października dzieci z wszystkich grup będą obchodzić Dzień Nauczyciela. Niespodziankę w formie filmiku z przedstawieniem z tej okazji przygotują dzieci z grupy V.
W dniach 18 – 22 października będziemy obchodzić w naszym przedszkolu „Tydzień patrona”.
W październiku dzieci z wszystkich grup wybiorą się na wycieczkę na Pustynię Błędowską.
Dnia 20 października dzieci z grupy IV i V wybiorą się na wycieczkę do małej hali Tauron na zajęcia sportowo – rekreacyjne w ramach projektu Akademia Przedszkolaka.
W październiku dzieci w każdej grupie będą zdobywać odznaki Miłośnika Witamin.
Dnia 22 października dzieci z grupy III będą obchodzić Dzień Kredki.
Dnia 25 października dzieci z grupy I i III będą obchodzić Dzień Kundelka.
Dnia 29 października dzieci z grupy II będą obchodzić Święto Dyni.