foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Sukcesy przedszkolaków

 

gratulacje

sowa

 

  

 

  

                              Konkursy
               w roku szkolnym 2021/2022

  

1. W VI edycji konkursu piosenki turystycznej „Na szlaku” im. Stanisława Pagaczewskiego jury przyznało nagrody:

Kategoria soliści

II miejsce: Zosia Tomczyk
III miejsce: Marysia Marcinkowska
Wyróżnienie: Łucja Niegut oraz Szymon Lenda

Kategoria zespoły

II miejsce: Zuzia i Gosia Indyk
III miejsce: Antek i Franek Herczyńscy

                                                                                                                     Gratulujemy!!!


2. W rodzinnym konkursie plastyczno-technicznym na lalkę teatralną „Bohaterowie Przygód Baltazara Gąbki” jury przyznało nagrody wszystkim uczestnikom.

Serdecznie gratulujemy:
Marysi Ż. I Milence W. z grupy V zajęcia I miejsca
Alicji K. z grupy IV oraz Indze G. z grupy III zajęcia II miejsca
Tomkowi M. z grupy III zajęcia III miejsca
Małgosi I., Łucji N., Weronice F., Łucji O., Maćkowi S., Piotrkowi C. z grupy II wyróżnienia
Dominice B., Sarze M., Jasiowi Sz., Igorowi i Lence H. z grupy III wyróżnienia
Gabrysi G., Lence B., Poli B., Emilce P. z grupy IV wyróżnienia
Zuzi I., Jasiowi Sz. z grupy V wyróżnienia.


3. W międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Kocham moją panią z przedszkola” zorganizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 41 im. Zbigniewa Wodeckiego w Krakowie, Amelka Zielińska z grupy IV zajęła III miejsce.
                                                                                                                                                                                        Gratulujemy!!!


4. W Rodzinnym Konkursie Plastyczno – Technicznym „Instrumenty muzyczne" zorganizowanym w grupie II po zliczeniu oddanych przez pracowników przedszkola głosów wyłoniono zwycięzców:
Miejsce I – Hania
Miejsce II - ex aequo: Gosia oraz Łucja N.
Miejsce III - ex aequo: Maciuś i Jurek
Wyróżnienia: Kasia, Weronika, Hubert, Antoś, Nikodem, Ania, Laura, Iga, Ula, Mateusz, Łucja O. 


                                                                                                 Wszystkim serdecznie gratulujemy!


5. W konkursie plastycznym " W krainie śniegu i lodu" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 21 w Krakowie:
I miejsce zajęła Zuzanna Indyk z grupy V
II miejsce zajęła Ada Sojka z grupy IV
Wyróżnienie otrzymała Gabrysia Gacek z grupy IV

                                                                                                                                                                    Gratulujemy!


6. W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „My dzieci mamy swoje prawa” zorganizowanym przez nasze przedszkole:
III miejsce zajęła Maria Marcinkowska z grupy IV
Wyróżnienie otrzymała Dorota Urban z grupy IV

                                                             Gratulujemy!


7. W międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Przedszkolny patrol” zorganizowanym przez nasze przedszkole:
I miejsce zajęła Zuzanna Zawada z grupy III
II miejsce zajęła Kamila Lach z grupy III
III miejsce ex aequo Maria Marcinkowska i Dorota Urban z grupy IV

Gratulujemy!

 

  

 ******************************************************************************************************************************************

Konkursy
      w roku szkolnym 2020/2021

 

1. W IV edycji konkursu piosenki turystycznej „Na szlaku” im. Stanisława Pagaczewskiego jury przyznało nagrody:

Dzieci młodsze:

I miejsce:
Alicja Raduj - grupa III
Szymon Lenda - grupa II
Gosia Indyk z Zuzią Indyk - grupy I i IV

II miejsce:
Marysia Żak - grupa II
Łucja Niegut - grupa I
Dominika Bielska - grupa I

Dzieci starsze:

I miejsce:
Jaś Przysiężniak z siostrą - grupa V
Zosia Tomczyk - grupa III
Martyna Chodyń - grupa IV

II miejsce:
Weronika Folta - grupa V
Marysia Marcinkowska z siostrą - grupa III

III miejsce:
Helena Polit - grupa IV
Dorotka Urban i Felek Urban - grupa III i IV
Julia Kościelniak - grupa V
Milena Berkowicz - grupa IV
Lena Bielska - grupa III

Gratulujemy!


2. W międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Jesienne drzewo” zorganizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 187 w Krakowie, Aleksandra Głębocka z grupy II zajęła III miejsce.

Gratulujemy!


3. W konkursie plastycznym "Pojazd Pani Zimy" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 21 w Krakowie, Natalia Rompała z grupy V zajęła II miejsce, a wyróżnienia otrzymały: Oliwia Żebrowska z grupy V i Helena Polit z grupy IV.

Gratulujemy!


4. W ogólnopolskim konkursie plastycznym „ Bezpiecznie na drodze” zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 - Przedszkole nr 18 w Rybniku Helena Polit z grupy IV zajęła I miejsce.

Gratulujemy!


5. W ogólnopolskim konkursie plastycznym „My dzieci – mamy swoje prawa” zorganizowanym przez nasze przedszkole, Zofia Różana z grupy IV zdobyła wyróżnienie

Gratulujemy!

 

 **************************************************************************************************************************************

Konkursy
      w roku szkolnym 2019/2020

 

1. W Konkursie Piosenki Turystycznej „Na szlaku" im. Stanisława Pagaczewskiego organizowanym w naszym przedszkolu Jury konkursu przyznało:

W kategorii dzieci młodszych:
II miejsce – Martyna Chodyń, Michalina Duda, Emilia Micek z grupy III

W kategorii dzieci starszych:
I miejsce – Lidzia Penar, Alicja Dziedzina, Hania Bańda - Jobda z grupy IV
III miejsce – Julia Kościelniak, Wiktor Godzik, Dawid Zakrzewski z grupy V
Wyróżnienie - Felicjan Urban, Filip Krawczyk, Nikola Łazarczyk, Hanna Urban z grupy III

Gratulujemy!


2. W konkursie plastycznym pt. „ Lokomotywą w świat wierszy Juliana Tuwima" zorganizowanym przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w krakowie wyróżnienie otrzymali: Kamil Zalas z grupy IV oraz Aleksander Straszak z grupy V.

Gratulujemy!


3. W 77 Konkursie Szopek Krakowskich w kategorii dzieci najmłodszych przedszkolaki z grupy V zajęły III miejsce.

Gratulujemy!


 

4. W XI Ogólnopolskim Konkursie „Zapomniane kolędy i pastorałki" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 113 w Krakowie „Mali kolędnicy" z grupy V w składzie:
Wokal: Maja Albrzykowska, Weronika Folta, Julia Kościelniak, Tosia Rusnak, Sandra Wojtas
Instrumenty: Łucja Karwat, Dawid Nowakowski, Jaś Przysiężniak, Olek Straszak, Dawid Zakrzewski
zajęli I miejsce w kategorii dzieci młodszych.

Gratulujemy!


5. W rodzinnym konkursie malarskim „Zabytki Krakowa" zorganizowanym w naszym przedszkolu w wyniku głosowania wszystkich pracowników przedszkola wyłonione zostały najpiękniejsze prace.
I miejsce zajął Maciej Pociecha z grupy IV
II miejsce zajął Jan Przysiężniak z grupy V
III miejsce zajęła Laura Pilarska z grupy III
Wyróżnienia otrzymali:
Lena Bielska z grupy II,
Milena Winiarczyk z grupy III,
Julia Micek z grupy IV,
Emilia Kurowska z grupy IV,
Weronika Folta z grupy V

Gratulujemy!


6. W konkursie plastycznym "Zimowy pejzaż" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 21 w Krakowie Alicja Kawalec i Zuzanna Indyk zajęły ex aequo III miejsce.
                                                                                                                                                                     Gratulujemy!


7. W konkursie plastycznym „Świat ukryty w kropelce” zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole Kropelka Dorota Urban z grupy II zajęła III miejsce.
                                                                                                                                                                    Gratulujemy! 


8. W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym XVI edycji „Ratujmy przyrodę – nie dla plastiku” w kategorii dzieci młodszych II miejsce zajęła Adriana Sojka z grupy II. Wyróżnienie w konkursie zdobyły także Hanna Bańda – Jobda oraz Zofia Ruszkiewicz.
                                                                                                                                                                               Zwycięzcom gratulujemy! 

 

 

Copyright 2022  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie

 

 Designed by www.diablodesign.eu.