foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Pasowanie na Przedszkolaka w grupie I

pasowanie gr 1 2Pasowanie na Przedszkolaka to pierwsza tak ważna uroczystość przedszkolna dla dzieci z grupy I . Odbyła się ona w naszym przedszkolu w dniu 16 listopada. Uroczystość ta w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu. Podczas pasowania maluchy swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się już czują w przedszkolu. Odświętny strój, a także wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia.pasowanie gr 1
Zanim przystąpiono do ceremonii pasowania, przedszkolaki przekonały wszystkich o tym, że zasługują na miano prawdziwego przedszkolaka. Pięknie zaprezentowały się poprzez recytację, śpiew i taniec. Następnie po przyjęciu ślubowania Pani dyrektor dużym drewnianym ołówkiem dokonała pasowania każdego przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy pasowania na przedszkolaka i małe upominki.
Z uśmiechem na buziach, w atmosferze radości i przyjaźni minął kolejny, ale jak ważny dla maluszków dzień w przedszkolu. Na pewno na długo utkwi on w ich pamięci.
Przedszkolakom życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka przyniósł im wiele radości, samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów oraz ciekawych doświadczeń.

Copyright 2022  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie

 

 Designed by www.diablodesign.eu.