foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dzień Pluszowego Misia

Mięciutki, puchaty, ukochany,
niezastąpiona Przytulanka przy zasypianiu.


Dzien Misia 2021 8W czwartek 25 listopada obchodziliśmy święto najlepszego przyjaciela dzieci – Święto Pluszowego Misia. To jedno zDzien Misia 2021 10 najbardziej lubianych przez dzieci świąt. Nic dziwnego, bo niemal każde dziecko posiada takiego ukochanego pluszaka. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Od ponad stu lat, od 1902 roku misie towarzyszą dzieciom na całym świecie, dodają im otuchy, pocieszają, łagodzą lęk przed samotnością.
Dzień Pluszowego Misia to także doskonała okazja do pochwalenia się swoim najukochańszym przyjacielem. W tym wesołym dniu przedszkolaki przyniosły do przedszkola swoje ulubione misie i najpierw poznały historię jego Dzien Misia 2021powstania a następnie czekało na nich wiele atrakcji. Dzieci układały misiowe puzzle, oglądały prezentacje misiów występujących w bajkach i zgadywały co to za misie np.: Kubuś Puchatek, Miś Yogi, Miś Coralgol, Gumisie itp. Były także zabawyDzien Misia 2021 4 matematyczne z misiami, zabawy ruchowe ze śpiewaniem „Stary niedźwiedź mocno śpi”, „Misiowa gimnastyka”, zabawa „Smutny i wesoły miś” czy zabawy przy piosence „Jadą, jadą misie trala, trala la”. Były tańce z misiami, zagadki i zadania stolikowe. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy.Dzien Misia 2021 2Dzien Misia 2021 6Dzien Misia 2021 9Dzien Misia 2021 5Dzien Misia 2021 11Dzien Misia 2021 3Dzien Misia 2021 7Dzien Misia 2021 12

Copyright 2022  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie

 

 Designed by www.diablodesign.eu.