foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Sukcesy nauczycieli

 

Nauczyciel z Pasją i Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa

Dzień Nauczyciela to okazja, aby uhonorować pracę i docenić osiągnięcia nauczycieli i dyrektorów szkół. Bez pasji trudnoZłoty Certyfikat jest wykonywać ten zawód. Nauczanie to nie tylko praca, ale też misja przekazywanie wiedzy i kształtowanie charakterów - mówił w poniedziałek 15 października 2018 r. prezydent Jacek Majchrowski, wręczając tytuł „Nauczyciel z pasją". W tym roku Złoty Certyfikat „Nauczyciela z pasją" otrzymała nasza nauczycielka Dorota Czapiga.

Nagroda PrezydentaNagrody Prezydenta Miasta Krakowa otrzymują nauczyciele, którzy osiągają wyróżniające wyniki w pracy nauczycielskiej, zarówno z uczniami szczególnie uzdolnionymi, jak i z uczniami o mniejszych możliwościach; aktywnie uczestniczą w tworzeniu Nauczyciel z Pasja 2018uzupełniającej oferty zajęć i imprez dla uczniów i środowiska lokalnego; angażują się we współpracę z rodzicami uczniów. W tym samym dniu nauczycielka Dorota Czapiga odebrała również Nagrodę Prezydenta Miasta Krakowa za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

 


Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa

Dzień Komisji Edukacji Narodowej, nazywany też Dniem Nauczyciela, to okazja, aby uhonorować pracę i docenić osiągnięcia nauczycieli szkół i przedszkoli.
W dniu 16 października w magistrackiej Sali Obrad im. Stanisława Wyspiańskiego aż 185 nauczycieli odebrało Nagrody Prezydenta Miasta Krakowa za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Tego roku w tym zaszczytnym gronie znalazły się także nauczycielki z naszego przedszkola: Anna Pałczyńska-Pikuła oraz Jolanta Bogucka.

Serdecznie gratulujemy!Nagroda Prezydenta Miasta KrakowaNagroda Prezydenta Miasta Krakowa 2Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa 3Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa 4

 

 

 


Nauczyciel z pasją

nauczyciel z pasja 2017 2Z przyjemnością informujemy, że Pani Dorota Czapiga po raz drugi została uhonorowana tytułemnauczyciel z pasja 2017 "Nauczyciel z Pasją".
Wręczenie certyfikatów miało miejsce 16 października w magistrackiej Sali Obrad im. Stanisława Wyspiańskiego z udziałem zastępcy prezydenta Krakowa ds. edukacji i sportu p. Katarzyny Król.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 


 Nauczyciel z pasją

nauczyciel z pasja„Bycie nauczycielem to nie tylko zawód, ale i powołanie.
Do tego potrzeba pasji i zaangażowania. Nauczyciele z pasją potrafią uczniom tak przekazać wiedzę, że tym ostatnim chce się uczyć i chętniej chodzą do szkoły".
Tak powiedział Jacek Majchrowski podczas uroczystości, która odbyła się w Sali Obrad im. Stanisława Wyspiańskiego w Święto Komisji Edukacji Narodowej, które tradycyjnie obchodzimynauczyciel z pasja 2 jako Dzień Nauczyciela.
W dniu 14 października br. prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski wręczył certyfikaty „Nauczyciel z pasją" 64 osobom pracującym na wszystkich etapach edukacyjnych (przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne).
Wśród nagrodzonych znalazła się nasza koleżanka Dorota Czapiga, która otrzymała wyróżnienie za niezwykłe zasługi w pracy nauczycielskiej.
Gratulujemy.


 

Copyright 2021  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie

 

 Designed by www.diablodesign.eu.